Boxervenner - Boxer Friends

Boxer kenneler/venner - Boxer breeders/friends

Danmark:

Von Ellinghaus: http://www.vonellinghaus.dk

Hearts of Hope: http://www.heartsofhope.dk

Hellapes: http://hellapes.gominisite.dk

Passion Hill: http://www.passionhill.dk

High On Life: http://www.KennelHighOnLife.dk

Boxerkennel Knarreborg: http://www.knarreborgs.dk

HL-Workingboxer: http://hl-workingboxer.dk

Hearts of Hope's Ne-Yo: http://heartsofhopesneyo.com   

 

Norge:

 

Valhall Boxers: http://www.vallhall-boxers.no

Kvadratens Boxer: http://www.kvadraten.net

Kennel Team Play: http://www.kennelteamplay.com

Kjell Tidemann: http://www.myboxer.eu

Team Norbox: http://www.teamnorbox.com

Kennel Birkeboxer: http://www.birkeboxer.no

Stagedive`s Boxer: http://www.stagedives.net  

Bozzz von Ellinghaus Facebook: https://www.facebook.com/pages/Bozzz-von-Ellinghaus/676116405829858

 

Polen:

Nostrum: http://www.nostrum.pl

Paganini Nostrum: http://bokser-pagi.w.interia.pl

Klubber - Clubs

Norsk Kennel klub: http://web2.nkk.no

Norsk Boxerklubb: http://www.norskboxerklubb.no

Dansk Kennel Klub: http://www.dkk.dk/Forside 

Boxer-Klubben Danmark: http://www.boxer-klubben.dk/2012/klubben/default.asp

Info Bozzz von Ellinghaus Boxer-Klubben Danmark: http://www.boxer-klubben.dk/2012/avlsdatabase/grunddata.asp?hundID=DK11214/2012

Holmestrand Hundeklubb: http://www.holmestrand-hundeklubb.com

 

Veterinær - Veterinary

Lier Dyreklinikk: http://lierdyreklinikk.no 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

20.08 | 13:13

Takk

...
19.08 | 23:00

Så smuk du er❤️

...
06.09 | 12:36

Takk for det Else.

...
04.09 | 20:38

Hold da op... hvor imponerende. Balto er en éner, hvor er det flot. Jeg ønsker jer begge lykke til med alle de rejser I skal på. Mulekys til Balto fra Que Bella

...
Du liker denne siden
Hei!
Prøv å lage din egen hjemmeside som jeg.
Det er enkelt, og du kan prøve det helt gratis.
ANNONSE